fbpx

Świeży wygląd i nowe logo

Czy zdarzyło się Wam kiedyś zastanawiać nad znaczeniem kolorów? Otóż my, w Pajda Catering, to zrobiliśmy. Po długich rozważaniach i przemyśleniach, jesteśmy dumni, że możemy ogłosić wprowadzenie nowego logo firmy! To ważny moment w naszej historii, a my jesteśmy gotowi na tę zmianę.

Zmiana logo

Z pewnością zastanawiacie się, dlaczego zdecydowaliśmy się na zmianę logo. To dobre pytanie! Nasza firma gastronomiczna jest znana i ceniona od ponad 10 lat. Chcemy przy tym podążać za nowymi trendami i dostosować nasz wizerunek do współczesnych trendów i oczekiwań klientów. Za wszelkimi zmianami stoi również nasz Kromek, który lubi zaskakiwać dobrymi pomysłami, pysznymi posiłkami i umilać dzień swoim uroczym uśmiechem 😉

To on, zaraz obok logo będzie nam towarzyszył w tworzeniu naszej historii.

Odświeżony wygląd

Wprowadziliśmy nową, jasnozieloną kolorystykę w naszej komunikacji w Internecie oraz na nośnikach offline, która jest świeża i pełna energii. Chcemy, aby wspomnienie o Pajda Catering było zawsze miłą i pozytywną myślą. Nasz Team dbający o przygotowanie i dostarczanie Wam posiłków robi co w swojej mocy, by tak właśnie było, wierzymy przy tym, że odświeżenie gamy kolorystycznej brandu i nadanie jej energii wspomoże ten proces.

Jasnozielony kolor symbolizuje zdrowe i świeże składniki, które zawsze znajdują się w naszych potrawach. Ponadto, symbolizuje również nasze zaangażowanie w ochronę środowiska i dbałość o ekologiczność naszej działalności. Działamy zgodnie z regułą zero waste.

Stopniowe wprowadzanie

Niektórzy z Was już mogli zauważyć nasze nowe logo na niektórych nośnikach, takich jak samochody firmowe, rollupy, długopisy, a także na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Postanowiliśmy wprowadzać nowe logo stopniowo, aby dać Wam czas na przyzwyczajenie się do zmiany. Jednak już teraz możemy Wam powiedzieć, że to dopiero początek.

Podsumowanie

Zmiana logo to dla nas ważny krok w rozwoju naszej firmy. Chcemy być nowocześni, świeży i zgodni z oczekiwaniami naszych klientów.
Dziękujemy Wam za wsparcie i zaufanie, które nam okazujecie. Mamy nadzieję, że polubicie nasze nowe logo tak samo, jak my i że będziecie nadal z nami podczas tej ekscytującej smakowitej podróży.

Scroll to top