fbpx

Wielkanoc z Pajda Catering!

Wielkanoc to czas radości, spotkań i pysznych posiłków. Jeśli planujesz firmowe spotkanie wielkanocne lub chcesz uprzyjemnić spotkanie rodzinne, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – nasz Wielkanocny Catering!

wielkanoc-pajda

Menu skomponowane przez mistrza kuchni – Pana Kromka!

Chcemy, abyś w tym wyjątkowym okresie mógł cieszyć się nie tylko czasem wolnym, ale także wyjątkowymi smakami. Nasze menu zostało stworzone z myślą o tradycji i wykwintności smaków. Pan Kromek i zespół kucharzy przygotuje dla Was specjalne posiłki wg tradycyjnych receptur, które z pewnością zachwycą podniebienia. Dla zamówień firmowych istnieje możliwość zamówienia indywidualnego zestawu.

Dlaczego warto wybrać Pajda Catering?

Ponad 10-letnie doświadczenie w gastronomii pozwala nam przygotowywać posiłki zgodne z oczekiwaniami naszych Klientów. Dbamy o jakość i smak, dlatego wybieramy produkty wysokiej jakości, a cały proces przygotowania posiłków ściśle kontrolujemy i smakujemy przed przekazaniem gotowego produktu w Wasze ręce. Przykładamy ogromną uwagę do tego, by posiłki były odpowiednio doprawione i skomponowane, a w tym pomagają nam nasi wykształceni kucharze.

Jak zamówić?

Menu możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej: https://pajda-catering.pl/oferta-wielkanocna/.

Zamówienia przyjmujemy do 26.03.2024 r. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo zamowienia@pajda-catering.pl lub telefonicznie pod numerem +48 533 338 581. Minimalna wartość zamówienia – 200 zł.

Zapomnij o gotowaniu przed świętami. Dostarczymy posiłki prosto pod Twoje drzwi, zarówno do firmy, jak i do domu. Nie czekaj – zamów już teraz!

 

zobacz menu wigilijne

 

👨‍🍳 Pan Kromek i cały Zespół Pajda Catering zapraszają Cię na kulinarne świętowanie! 🐣🌷

 

Scroll to top