fbpx

Jesienne Rozgrzewki: Pan Kromek serwuje zupy krem!

Wraz z nadejściem września przynosimy do Waszego stołu aromatyczne i pełne smaku zupy krem, które z pewnością rozgrzeją i dostarczą wielu korzyści zdrowotnych. Co więcej, wszystkie nasze zupy krem są gotowane na wywarze warzywnym, co czyni je idealnym wyborem dla wegetarian.

Do produkcji zup wykorzystujemy zawsze świeże produkty, pochodzące od certyfikowanych dostawców, tak aby jakość serwowanych posiłków zawsze szła w parze z zachwycającym smakiem.

pajda catering zupy krem

Dajcie się ponieść smakom sezonu i przyjrzyjcie się bliżej naszym codziennym propozycjom:

Poniedziałek – Krem Marchewkowy z Pestkami Dyni
Pierwszy dzień tygodnia rozpoczynamy od energetycznego kremu marchewkowego. Marchewka jest źródłem witaminy A, która to jest silnym antyoksydantem wpływającym na właściwe działanie siatkówki oka oraz jego wierzchnich warstw, ale też wpływa korzystnie na układ odpornościowy. Dodatkowo, pestki dyni dostarczają cennego magnezu i błonnika.

Wtorek – Krem z Cukinii z Pestkami Słonecznika i Kiełkami Groszku
Na kolejny dzień proponujemy krem z cukinii, która jest doskonałym źródłem witaminy C i potasu. Pestki słonecznika to bogactwo kwasów tłuszczowych Omega-3, a kiełki groszku dostarczają witamin z grupy B.

Środa – Krem Brokułowy z Gorgonzolą i Pestkami Słonecznika
Chwila na krem brokułowy z dodatkiem gorgonzoli, który dostarcza białka i wapnia. Brokuł jest pełen witamin, takich jak witamina K i witamina C. Pestki słonecznika stanowią źródło przeciwutleniacz w postaci witaminy E.

Czwartek – Krem z Ciecierzycy z Tofu
Ciecierzyca dostarcza białka roślinnego. Regularne jej spożywanie może wesprzeć pracę pracy układu pokarmowego, ze względu na dużą zawartość błonnika. Tofu z kolei jest bogate w fosfor, wapń i żelazo.

Piątek – Krem z Dyni z Orzechami
Na zakończenie tygodnia serwujemy krem z dyni, która obfituje w witaminę A i C, a także przeciwutleniacze. Orzechy dostarczają zdrowych tłuszczów i białka.

Nasze zupy krem nie tylko cieszą podniebienie, ale również dbają o Wasze zdrowie. Zapraszamy Was na kulinarną podróż przez smaki jesieni. Przewodnikiem będzie nasz niezastąpiony Pan Kromek. Każdego dnia tygodnia odkryjcie nowy, apetyczny krem, który dostarczy Wam nie tylko pysznego jedzenia, ale także zdrowych składników odżywczych.

Życzymy smacznego! 🍵🍂

Scroll to top